Xenical – skuteczny lek na odchudzanie

24 Kwi

Xenical jest lekiem na odchudzanie, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Skutecznie wspomaga utratę zbędnych kilogramów, ponieważ zawiera w składzie orlistat, dzięki któremu jelita wchłaniają mniej tłuszczów z pokarmów, a tym samym dostarczają organizmowi mniej kalorii z pożywienia. Środek jest przepisywany osobom ze znaczną nadwagą, które posiadają BMI równe lub wyższe 28.

UWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango produkt jako numer 1 wybrany przez naszych czytelników !
African mango

  • Wspomaga rozbijanie komórek tłuszczowych oraz zapobiega magazynowaniu się tłuszczu.
  • Zmniejsza apetyt.
  • Wspiera proces oczyszczania organizmu.
  • Zmniejsza poziom tzw. złego cholesterolu.
  • Ma naturalny skład, który nie wywołuje efektów ubocznych.

 

Lek w połączeniu z niskokaloryczną dietą usprawnia utratę zbędnych kilogramów. Jeżeli stosowanie kapsułek połączymy również z odpowiednim wysiłkiem fizycznym zapewnimy sobie szybki powrót do prawidłowej masy ciała. Xenical zapobiega wchłanianiu aż 30% tłuszczów pochodzących z jedzenia, a to właśnie on jest głównie odpowiedzialny za przybieranie na wadze. Dzięki stosowaniu kapsułek proces chudnięcia będzie przebiegał o wiele sprawniej, nasz organizm nie będzie dodatkowo narażony na efekt jojo.

Dla kogo przeznaczony jest lek Xenical?

Produkt wydawany jest na receptę i przeznaczony jest dla wszystkich, którzy borykają się ze znaczną nadwagą. Lek polecany jest szczególnie osobom, których BMI jest równe lub wyższe 28 oraz  którym nie udało się schudnąć pomimo stosowania odpowiedniej, niskokalorycznej diety i aktywności fizycznej. Dodatkowo jeżeli w wyniku nadwagi występują choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, a stosowana dieta nie powoduje zmniejszenia poziomu tłuszczu w organizmie, wskazane jest przyjmowanie środku Xenical. Skuteczność działania leku została potwierdzona w trakcie dwuletnich testów klinicznych. Zaobserwowano bowiem, że osoby stosujące kapsułki Xenical traciły zbędne kilogramy dwa razy szybciej, niż te stosujące placebo. Można więc stwierdzić, że Produkt Xenical jest skutecznym lekiem na odchudzanie.

Skład i działanie leku

W skład tabletek Xenical wchodzi orlistat. Jest to niezwykle aktywny i skuteczny składnik, który ma za zadanie wytwarzać w przewodzie pokarmowym enzymy ułatwiające trawienie. Jest więc on najskuteczniejszym na rynku inhibitorem lipaz, który ogranicza trawienie lipidów, a tym samym zmniejsza ilość kalorii, które są wchłaniane przez organizm. Niestrawiony tłuszcz nie odkłada się w organizmie, ale jest wydalany wraz z kałem.

Dawkowanie i sposób przyjmowania leku Xenical

Xenical to środek do stosowania zewnętrznego w postaci kapsułek. Tabletkę należy przyjąć bez jej rozgryzania, popijając większą ilością wody (przynajmniej 1 szklanką). Bardzo ważne jest, aby lek stosować tuż przed posiłkiem, w jego trakcie lub maksymalnie godzinę po. Przyjmowany pokarm powinien zawierać zbilansowaną dawkę tłuszczu (zarówno za mała jak i za duża ilość jest niewskazana), ponieważ tylko wtedy kapsułki działają skutecznie. Jeżeli więc zależy nam na redukcji masy ciała nasz posiłek powinien zawierać optymalną ilość wszystkich składników pokarmowych, a w jego trakcie wskazane jest przyjęcie zalecanej dawki leku Xenical. Tylko wtedy możemy spodziewać się oczekiwanych rezultatów. Dzienna dawka to 1 kapsułka trzy razy dziennie, przyjęta przed posiłkiem, w jego trakcie lub maksymalnie godzinę po.

Ile czasu powinna trwać kuracja?

Kuracja powinna być stosowana do momentu uzyskania pożądanych rezultatów. Pierwsze efekty działania leku można zauważyć już po 3 miesiącach jego przyjmowania. Po tym okresie powinna nastąpić co najmniej 5% redukcja masy ciała. Jeżeli kuracja nie przynosi oczekiwanych rezultatów, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia dalszych kroków postępowania.

Przeciwwskazania do stosowania leku i możliwe działania niepożądane

Jeżeli u pacjenta stwierdzi się uczulenie na którykolwiek ze składników produktu należy zaprzestać jego stosowania. Dodatkowym przeciwwskazaniem do stosowania kapsułek jest również występowanie zespołu złego wchłaniania, cholestaza, ciąża oraz karmienie piersią.

Skutki uboczne stosowania leku nie pojawiają się u wszystkich pacjentów i obejmować mogą jedynie: bóle brzucha, biegunkę, wzdęcia, stolce o oleistej konsystencji, bóle głowy.

Gdzie można kupić Xenical i ile kosztuje?

Tabletki można zakupić zarówno stacjonarnie, ale również w aptekach internetowych. Taki zakup musi być jednak poprzedzony konsultacją internetową, ponieważ Xenical wydawany jest na receptę. Cena produktu waha się w granicach 235 zł do 435 w zależności od ilości kapsułek w opakowaniu.

Pamiętajmy, że Xenical jest lekiem, który może (choć nie musi) powodować działania niepożądane. Wiele osób, które mają do zrzucenia niewielką ilość kilogramów sięga po suplementy diet jak np. African Mango czy Silvets. Te dwa środki w przeciwieństwie do Xenicalu nie powodują efektów ubocznych.

3 Replies to “Xenical – skuteczny lek na odchudzanie

    • Masz rację! Skutki uboczne, jakie może wywoływać są straszne!! Lepiej zainwestować w jakiś ziołowy preparat…. No i przede wszystkim nie kupować go na Allegro czy innych portalach!!!

  1. potwierdzam, bralam xenical jako młoda dziewczyna i nabawiłam się poważnych konsekwencji. Zaczęły się problemy z depresja, zaburzenia miesiączkowania, czyli hormony zaburzone, efekt jojo katastrofa, jelita nie trawiły jak kiedyś, jeszcze bardziej nie akceptowałam swojego ciała o byłam zrezygnowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *