25 marca 2017r.
I Rejonowy Konkurs Taneczny „School Dance”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dnia 25.03.2017 r. w naszej szkole odbył się I Rejonowy Konkurs Taneczny „School Dance”. Organizatorami konkursu była Fundacja Impuls, Zarząd Osiedla Barbary, a z ramienia szkoły za organizację konkursu odpowiadały: Pani Małgorzata Płóciennik i Aleksandra Kapusta. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności taneczne w trzech kategoriach:
- przedszkola
- szkoły podstawowe
- szkoły tańca.
Podczas konkursu można było zobaczyć zespoły z Jastrzębia-Zdroju, Żor, Cieszyna, Gorzyc, Mikołowa czy Rybnika. W przerwie pomiędzy kategoriami publiczność oraz uczestnicy mogli podziwiać występy zespołów tanecznych z Klubu Sportowego Active oraz Eksplozji Tańca. Na młodszych uczestników konkursu czekała niespodzianka w postaci występu magika, na nieco starszych występ zespołu Walimy w kocioł. Występy konkursowe oceniało jury w skład którego wchodzili: Barbara Pieroń, Marlena Faryna, Krzysztof Bieńczak, Tomasz Tuszyński.
Ostateczna klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:
Kategoria przedszkola:
I miejsce " STARLET" Z PP 20 w Jastrzębiu- Zdroju III miejsce " ROZTAŃCZONA 15-TKA" z PP 15 w Jastrzębiu- Zdroju
Wyróżnienie " KRASNOLUDKI" z Przedszkola w Gorzycach
Kategoria szkoły podstawowe:
I miejsce " SMILE" SP 12 Jastrzębie- Zdrój
II miejsce " MINI SMILE II" SP 12 Jastrzębie- Zdrój
III miejsce "WIOLINKI" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
Wyróżnienie " MINI SMILE I" SP 12 Jastrzębie- Zdrój
Wyróżnienie " Tańczące gwiazdy" SP 5 Jastrzębie- Zdrój
Wyróżnienie " SKIP" SP nr 1 Gorzyce
Kategoria szkoły tańca:
I miejsce " ACTIVE" Pawłowice
II miejsce " MINI REAKTYWACJA" Żory
III miejsce " MINI FUETE" Jastrzębie- Zdrój
Wyróżnienie " TIRLITONKI" Mikołów
Gratulacje dla wszystkich zespołów. Chcieliśmy również z tego miejsca podziękować wszystkim zaangażowanym w konkurs rodzicom: Pawłowi Krym, Danucie Krym, Annie Krym, Katarzynie Lis, Katarzynie Chruszcz, Marcie Marczewskiej, Agnieszce Kossowskiej, Małgorzacie Olborskiej, Mariuszowi Kobiela (autor logo), Stanisławowi Mańce, Elżbiecie Kierc, Hannie Chłapek, Monice Rabczak, Monice Pawełczyk, Anieli Głąb, Aleksandrze Surmiak za ich nieocenioną pomoc przy przygotowaniu konkursu. Podziękowania kierujemy także w stronę:
-akustyka: Arkadiusza Kasińskiego,
nauczycieli: Renaty Dziadek za dekorację, Żakliny Chełstowskiej, Doroty Zbozień oraz całej ekipy świetlicowej za pompowanie i wiązanie balonów,
-wolontariuszy: Pawła Płóciennika, Wiktorii Bakalarczyk, Karoliny Brawańskiej, Patrycji Mańki,
-fotografa: Patryka Niesłańczyka.
Dziękujemy sponsorom: Zakładowi Fryzjerskiemu ,, Styl M&M'', „Kwiatostacji”, JKS EQUI VERSO Jastrzębie- Zdrój, Jo-Mar Marek Konieczny.
Już dziś zapraszamy wszystkich za rok!

fotograf: Patryk Niesłańczyk