Wstęp, komentarz pod tytułem ...


1a2a2b2c2d
2e2f3a3b3c
3d3e3f4a4b
4c5a5b5c5d
6a6b6c


1a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
j. ang.
Frąckowiak
8
z.komp.
Winiszewska-Bafia
18
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
8.55-9.40 religia
Borowiecka
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
wf
Winiszewska-Bafia
9
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
9.50-10.35 ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
wf
Winiszewska-Bafia
9
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
10.45- 11.30 wf
Winiszewska-Bafia
9
religia
Borowiecka
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
j. ang.
Frąckowiak
8
szachy
Winiszewska-Bafia
8
11.40-12.25 ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
  ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
ed.wcz.
Winiszewska-Bafia
8
 
12.40-13.25          
13.35-14.20          
14.30-15.15          
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



2a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
  ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
   
8.55-9.40 ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
  wf
Gregorczyk I.
9
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
z.komp.
Gregorczyk I.
18
9.50-10.35 ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
  religia
Gajda
12
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
wf
Gregorczyk I.
9
10.45- 11.30 j. ang.
Mleczko M.
12
  ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
11.40-12.25   ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
wf 4
Żyła
9
ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
12.40-13.25   ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
  j. ang.
Mleczko M.
12
religia
Gajda
12
13.35-14.20   wf
Gregorczyk I.
10
     
14.30-15.15   ed.wcz.
Gregorczyk I.
12
     
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



2b
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Głowińska
5
  wf
Głowińska
9
  ed.wcz.
Głowińska
7
8.55-9.40 ed.wcz.
Głowińska
7
  religia
Gajda
7
  ed.wcz.
Głowińska
7
9.50-10.35 wf
Głowińska
9
  ed.wcz.
Głowińska
7
  ed.wcz.
Głowińska
7
10.45- 11.30 j. ang.
Grzegorzyca
8
  ed.wcz.
Głowińska
7
z.komp.dod
Głowińska
18
religia
Gajda
7
11.40-12.25   ed.wcz.
Głowińska
7
ed.wcz.
Głowińska
7
ed.wcz.
Głowińska
7
wf 4
Żyła
10
12.40-13.25   ed.wcz.
Głowińska
7
  j. ang.
Grzegorzyca
7
 
13.35-14.20   ed.wcz.
Głowińska
7
  ed.wcz.
Głowińska
7
 
14.30-15.15   ed.wcz.
Głowińska
7
  wf
Głowińska
9
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



2c
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Żubertowska
19
ed.wcz.
Żubertowska
19
    ed.wcz.
Żubertowska
20
8.55-9.40 j. ang.
Grzegorzyca
19
ed.wcz.
Żubertowska
19
    religia
Gajda
20
9.50-10.35 ed.wcz.
Żubertowska
19
religia
Gajda
19
  wf 4
Żyła
9
wf
Żubertowska
10
10.45- 11.30 ed.wcz.
Żubertowska
19
wf
Żubertowska
10
  ed.wcz.
Żubertowska
19
ed.wcz.
Żubertowska
19
11.40-12.25 wf
Żubertowska
9
  z.komp.
Żubertowska
18
ed.wcz.
Żubertowska
19
ed.wcz.
Żubertowska
19
12.40-13.25     ed.wcz.
Żubertowska
19
ed.wcz.
Żubertowska
19
 
13.35-14.20     ed.wcz.
Żubertowska
19
j. ang.
Grzegorzyca
19
 
14.30-15.15     ed.wcz.
Żubertowska
19
   
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



2d
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   ed.wcz.
Pieczatowska
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
  ed.wcz.
Pieczatowska
6
8.55-9.40   religia
Gajda
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
  ed.wcz.
Pieczatowska
6
9.50-10.35 j. ang.
Grzegorzyca
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
  religia
Gajda
6
10.45- 11.30 ed.wcz.
Pieczatowska
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
ed.wcz.
Pieczatowska
6
  ed.wcz.
Pieczatowska
6
11.40-12.25 ed.wcz.
Pieczatowska
6
wf
Pieczatowska
10
wf 4
Żyła
10
j. ang.
Grzegorzyca
6
 
12.40-13.25 wf
Pieczatowska
9
    ed.wcz.
Pieczatowska
6
 
13.35-14.20 z.komp.
Pieczatowska
18
    ed.wcz.
Pieczatowska
6
 
14.30-15.15       wf
Pieczatowska
10
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



2e
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   religia
Gajda
21
    ed.wcz.
Kapusta
21
8.55-9.40   ed.wcz.
Kapusta
21
j. ang.
Frąckowiak
21
  j. ang.
Frąckowiak
21
9.50-10.35   wf
Kapusta
9
ed.wcz.
Kapusta
21
  ed.wcz.
Kapusta
21
10.45- 11.30   ed.wcz.
Kapusta
21
wf
Kapusta
10
  ed.wcz.
Kapusta
21
11.40-12.25 wf 4
Żyła
10
ed.wcz.
Kapusta
21
ed.wcz.
Kapusta
21
religia
Gajda
21
 
12.40-13.25 ed.wcz.
Kapusta
21
  z.komp.
Kapusta
18
ed.wcz.
Kapusta
21
 
13.35-14.20 ed.wcz.
Kapusta
21
    wf
Kapusta
9
 
14.30-15.15 ed.wcz.
Kapusta
21
    ed.wcz.
Kapusta
21
 
15.25-16.10 ed.wcz.
Kapusta
21
       
Poniżej tabeli ...



2f
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.muz.
Moroń J.
20
   
8.55-9.40 religia
Gajda
20
ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.wcz.
Wiraszka
20
   
9.50-10.35 ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.wcz.
Wiraszka
21
j. ang.
Frąckowiak
20
z.komp.dod
Wiraszka
18
 
10.45- 11.30 wf
Ignacek-Wysocka
10
j. ang.
Frąckowiak
20
ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.wcz.
Wiraszka
21
 
11.40-12.25 ed.plast.
Dziadek
20
wf
Ignacek-Wysocka
9
  wf
Ignacek-Wysocka
10
ed.wcz.
Wiraszka
20
12.40-13.25       religia
Gajda
20
wf 4
Ignacek-Wysocka
10
13.35-14.20       ed.wcz.
Wiraszka
20
ed.wcz.
Wiraszka
20
14.30-15.15         ed.wcz.
Wiraszka
20
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



3a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45     ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
8.55-9.40     ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
9.50-10.35     ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
10.45- 11.30   religia
Gajda
19
wf 4
Żyła
9
wf
Mleczko A.
10
j. ang.
Grzegorzyca
5
11.40-12.25 religia
Gajda
19
j. ang.
Grzegorzyca
6
ed.wcz.
Mleczko A.
19
z.komp.dod
Mleczko A.
18
 
12.40-13.25 ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
     
13.35-14.20 ed.wcz.
Mleczko A.
19
ed.wcz.
Mleczko A.
19
     
14.30-15.15 wf
Mleczko A.
10
wf
Mleczko A.
10
     
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



3b
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Lyska
21
    ed.wcz.
Lyska
20
 
8.55-9.40 wf
Lyska
9
  ed.wcz.
Lyska
5
ed.wcz.
Lyska
20
wf
Lyska
10
9.50-10.35 religia
Borowiecka
21
  ed.wcz.
Lyska
8
ed.wcz.
Lyska
20
ed.wcz.
Lyska
20
10.45- 11.30 ed.wcz.
Lyska
21
  ed.wcz.
Lyska
36
j. ang.
Grzegorzyca
20
ed.wcz.
Lyska
20
11.40-12.25 z.komp.
Lyska
18
ed.wcz.
Lyska
20
ed.wcz.
Lyska
20
  j. ang.
Grzegorzyca
21
12.40-13.25   ed.wcz.
Lyska
21
wf 4
Żyła
9
  religia
Borowiecka
21
13.35-14.20   ed.wcz.
Lyska
21
     
14.30-15.15   wf
Lyska
9
     
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



3c
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 ed.wcz.
Hercel
6
ed.wcz.
Hercel
7
     
8.55-9.40 ed.wcz.
Hercel
6
ed.wcz.
Hercel
7
     
9.50-10.35 religia
Gajda
7
ed.wcz.
Hercel
7
  ed.wcz.
Hercel
6
 
10.45- 11.30 j. ang.
Lubryka
7
wf
Hercel
9
religia
Gajda
5
wf
Hercel
9
wf
Hercel
9
11.40-12.25   z.komp.
Hercel
18
j. ang.
Lubryka
6
ed.wcz.
Hercel
5
ed.wcz.
Hercel
6
12.40-13.25     ed.wcz.
Hercel
6
ed.wcz.
Hercel
5
ed.wcz.
Hercel
6
13.35-14.20     ed.wcz.
Hercel
6
ed.wcz.
Hercel
5
ed.muz.D
Hercel
6
14.30-15.15     ed.wcz.
Hercel
6
   
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



3d
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   wf
Leśniak
10
ed.wcz.
Leśniak
5
ed.wcz.
Leśniak
5
 
8.55-9.40 ed.wcz.
Leśniak
21
ed.wcz.
Leśniak
5
wf
Leśniak
10
wf 4
Żyła
10
 
9.50-10.35 ed.wcz.
Leśniak
5
ed.wcz.
Leśniak
5
ed.wcz.
Leśniak
5
ed.wcz.
Leśniak
5
 
10.45- 11.30 religia
Borowiecka
5
j. ang.
Grzegorzyca
5
ed.wcz.
Leśniak
26
ed.wcz.
Leśniak
5
z.komp.dod
Leśniak
18
11.40-12.25 ed.wcz.
Leśniak
5
religia
Borowiecka
5
    ed.wcz.
Leśniak
5
12.40-13.25 ed.wcz.
Leśniak
5
      j. ang.
Grzegorzyca
5
13.35-14.20         ed.wcz.
Leśniak
5
14.30-15.15         wf
Leśniak
10
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



3e
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
12
  wf 4
Żyła
9
 
8.55-9.40   ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
12
  ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
21
 
9.50-10.35   ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
12
z.komp.dod
Sieradzan-Lorek
18
ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
21
 
10.45- 11.30   ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
12
ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
21
ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
6
 
11.40-12.25 religia
Borowiecka
21
  wf
Sieradzan-Lorek
9
ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
12
religia
Borowiecka
8
12.40-13.25 wf
Sieradzan-Lorek
10
  ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
8
  ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
8
13.35-14.20 ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
8
  j. ang.
Grzegorzyca
8
  j. ang.
Grzegorzyca
8
14.30-15.15 ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
8
      ed.wcz.
Sieradzan-Lorek
8
15.25-16.10         wf
Sieradzan-Lorek
10
Poniżej tabeli ...



3f
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 religia
Gajda
7
      ed.wcz.
Płóciennik
5
8.55-9.40 ed.wcz.
Płóciennik
5
      ed.wcz.
Płóciennik
5
9.50-10.35 wf
Płóciennik
10
j. ang.
Grzegorzyca
20
  ed.muz.D
Płóciennik
7
ed.wcz.
Płóciennik
5
10.45- 11.30 ed.wcz.
Płóciennik
20
ed.wcz.
Płóciennik
7
ed.wcz.
Płóciennik
19
ed.wcz.
Płóciennik
7
wf
Płóciennik
10
11.40-12.25 ed.wcz.
Płóciennik
12
ed.wcz.
Płóciennik
8
ed.wcz.
Płóciennik
5
ed.wcz.
Płóciennik
20
 
12.40-13.25   ed.wcz.
Płóciennik
8
j. ang.
Grzegorzyca
7
wf
Płóciennik
10
 
13.35-14.20     ed.wcz.
Płóciennik
7
religia
Gajda
21
 
14.30-15.15     z.komp.dod
Płóciennik
18
   
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



4a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
j. polski
Mazur
25
    z.komp.gr2
Wolner
31
8.55-9.40 z.techniczne
Wiraszka
36
przyroda
Błaszczok
23
matematyka
Zbozień
26
  j. polski
Mazur
25
9.50-10.35 j. ang.
Mleczko M.
17
religia
Borowiecka
36
muzyka
Moroń J.
34
  historia
Kubiak
16
10.45- 11.30 przyroda
Błaszczok
23
z.z wych.
Mleczko M.
17
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
przyroda
Błaszczok
23
religia
Borowiecka
28
11.40-12.25 j. polski
Mazur
25
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
j. polski
Mazur
25
j. polski
Mazur
25
j. ang.
Mleczko M.
29
12.40-13.25 matematyka
Zbozień
26
matematyka
Zbozień
26
j. ang.
Mleczko M.
17
plastyka
Dziadek
36
 
13.35-14.20     z.komp.gr1
Wolner
31
matematyka
Zbozień
26
 
14.30-15.15       wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



4b
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 j. ang.
Grzegorzyca
36
      religia
Maj
28
8.55-9.40 przyroda
Błaszczok
23
  j. polski
Wożniak
16
  z.techniczne
Wiraszka
36
9.50-10.35 j. polski
Wożniak
16
matematyka
Paś-Gibes
26
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
  j. ang.
Grzegorzyca
17
10.45- 11.30 religia
Maj
28
przyroda
Błaszczok
23
muzyka
Moroń J.
34
j. polski
Wożniak
16
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
11.40-12.25 matematyka
Paś-Gibes
26
j. polski
Wożniak
16
j. ang.
Grzegorzyca
36
matematyka
Paś-Gibes
26
matematyka
Paś-Gibes
26
12.40-13.25 z.z wych.
Wożniak
16
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
historia
Kubiak
16
przyroda
Błaszczok
23
j. polski
Wożniak
16
13.35-14.20   plastyka
Dziadek
36
  wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
 
14.30-15.15   z.komp.gr1
Wolner
31
  z.komp.gr2
Wolner
31
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



4c
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 j.ang.gr2
Frąckowiak
29
      j.ang.gr1
Frąckowiak
29
8.55-9.40 j. polski
Mazur
25
  muzyka
Moroń J.
34
j. polski
Mazur
25
przyroda
Micherda
29
9.50-10.35 wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
religia
Maj
28
z.techniczne
Wiraszka
36
matematyka
Sojka
15
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
10.45- 11.30 j.ang.gr1
Frąckowiak
29
z.komp.gr2
Wolner
31
matematyka
Sojka
15
matematyka
Sojka
15
przyroda
Micherda
29
j.ang.gr2
Frąckowiak
29
z.komp.gr1
Wolner
31
11.40-12.25 matematyka
Sojka
15
j. polski
Mazur
25
historia
Kubiak
16
plastyka
Dziadek
36
j. polski
Mazur
25
12.40-13.25 religia
Maj
28
z.z wych.
Mazur
25
j. polski
Mazur
25
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
 
13.35-14.20 przyroda
Micherda
23
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
w.teatr.
Mazur
9
j.ang.gr2
Frąckowiak
29
 
14.30-15.15   j.ang.gr1
Frąckowiak
29
     
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



5a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45     wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
matematyka
Sojka
15
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
8.55-9.40   religia
Maj
28
matematyka
Sojka
15
muzyka
Moroń J.
34
przyroda
Błaszczok
23
9.50-10.35 z.komp.gr1
Wolner
31
matematyka
Sojka
15
j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
plastyka
Dziadek
36
10.45- 11.30 wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
j. polski
Kulak
27
j. ang.
Frąckowiak
29
z.z wych.
Matyjasik- Pasek
15
matematyka
Sojka
15
11.40-12.25 z.techniczne
Wiraszka
36
j. polski
Kulak
27
przyroda
Błaszczok
23
j. ang.
Frąckowiak
29
j. polski
Kulak
27
12.40-13.25 j. polski
Kulak
27
przyroda
Błaszczok
23
z.komp.gr2
Wolner
31
religia
Maj
28
 
13.35-14.20 historia
Kubiak
16
j. ang.
Frąckowiak
29
     
14.30-15.15 wdż sem.1
Micherda5
23
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
     
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



5b
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45         matematyka
Sojka
15
8.55-9.40 z.komp.gr1
Wolner
31
matematyka
Sojka
15
religia
Maj
28
  j. polski
Kulak
27
9.50-10.35 przyroda
Błaszczok
23
historia
Kubiak
16
matematyka
Sojka
15
j. ang.
Lubryka
17
religia
Maj
28
10.45- 11.30 matematyka
Sojka
15
z.z wych.
Żyła
16
j. ang.
Lubryka
17
wf
Żyła
d.sala
j. ang.
Lubryka
17
11.40-12.25 j. polski
Kulak
27
przyroda
Błaszczok
23
muzyka
Moroń J.
34
j. polski
Kulak
27
plastyka
Dziadek
36
12.40-13.25 z.techniczne
Wiraszka
29
j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
wf
Żyła
d.sala
13.35-14.20 wf
Żyła
d.sala
z.komp.gr2
Wolner
31
wf
Żyła
d.sala
przyroda
Błaszczok
23
 
14.30-15.15       wdż sem.1
Micherda5
23
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



5c
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 z.komp.gr2
Wolner
31
matematyka
Sojka
15
religia
Maj
28
   
8.55-9.40 wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
historia
Kubiak
16
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
matematyka
Sojka
15
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
9.50-10.35 matematyka
Sojka
15
j. polski
Wożniak
34
przyroda
Micherda
29
j. ang.
Frąckowiak
29
matematyka
Sojka
15
10.45- 11.30 j. polski
Wożniak
34
j. polski
Wożniak
34
j. polski
Wożniak
16
muzyka
Moroń J.
34
przyroda
Micherda
36
11.40-12.25 j. ang.
Frąckowiak
29
z.z wych.
Frąckowiak
29
j. ang.
Frąckowiak
29
wf
Matyjasik- Pasek
d.sala
j. polski
Wożniak
34
12.40-13.25 plastyka
Dziadek
36
religia
Maj
28
  j. polski
Wożniak
16
z.techniczne
Wiraszka
34
13.35-14.20 z.komp.gr1
Wolner
31
    przyroda
Micherda
25
 
14.30-15.15       wdż sem.2
Micherda
25
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



5d
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   historia
Kubiak
16
matematyka
Sojka
15
  wdż sem.2
Micherda
23
8.55-9.40 matematyka
Sojka
15
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
przyroda
Micherda
23
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
matematyka
Sojka
15
9.50-10.35 j. polski
Mazur
25
j. ang.
Lubryka
17
j. polski
Mazur
25
j. polski
Mazur
25
j. polski
Mazur
25
10.45- 11.30 z.z wych.
Kubiak
16
j. polski
Mazur
25
religia
Maj
28
j. ang.
Lubryka
17
j. polski
Mazur
25
11.40-12.25 wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
matematyka
Sojka
15
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
z.techniczne
Wiraszka
28
j. ang.
Lubryka
17
12.40-13.25 przyroda
Micherda
15
z.komp.gr2
Wolner
31
muzyka
Moroń J.
34
przyroda
Micherda
25
plastyka
Dziadek
36
13.35-14.20 religia
Maj
28
    z.komp.gr1
Wolner
31
 
14.30-15.15          
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



6a
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 przyroda
Błaszczok
23
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
wdż sem.2
Micherda
23
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
 
8.55-9.40 j. ang.
Frąckowiak
29
matematyka
Paś-Gibes
26
j. polski
Kulak
27
matematyka
Paś-Gibes
26
 
9.50-10.35 j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
przyroda
Błaszczok
23
historia
Kubiak
16
z.komp.gr2
Wolner
31
10.45- 11.30 matematyka
Paś-Gibes
26
z.z wych.
Wolner
29
j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
j. polski
Kulak
27
11.40-12.25 historia
Kubiak
16
z.techniczne
Wiraszka
36
matematyka
Paś-Gibes
26
muzyka
Moroń J.
34
przyroda
Błaszczok
23
12.40-13.25 z.komp.gr1
Wolner
31
j. ang.
Frąckowiak
29
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
j. ang.
Frąckowiak
29
matematyka
Paś-Gibes
26
13.35-14.20   religia
Maj
28
  religia
Maj
28
plastyka
Dziadek
36
14.30-15.15         wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



6b
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   religia
Maj
28
  historia
Kubiak
16
wdż sem.1
Micherda6
16
8.55-9.40 j.ang.gr2
Mleczko M.
17
j. polski
Kulak
27
  j. polski
Kulak
27
religia
Maj
28
9.50-10.35 matematyka
Paś-Gibes
26
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
j.ang.gr1
Mleczko M.
17
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
z.techniczne
Wiraszka
34
10.45- 11.30 j. polski
Kulak
27
matematyka
Paś-Gibes
26
przyroda
Błaszczok
23
matematyka
Paś-Gibes
26
matematyka
Paś-Gibes
26
11.40-12.25 j.ang.gr1
Mleczko M.
17
z.komp.gr2
Wolner
31
j.ang.gr2
Mleczko M.
17
z.komp.gr1
Wolner
31
j. polski
Kulak
27
przyroda
Błaszczok
23
historia
Kubiak
16
12.40-13.25 przyroda
Błaszczok
23
j.ang.gr1
Mleczko M.
17
matematyka
Paś-Gibes
26
muzyka
Moroń J.
34
j. polski
Kulak
27
13.35-14.20 j. polski
Kulak
27
  z.z wych.
Ignacek-Wysocka
16
j.ang.gr2
Mleczko M.
17
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
14.30-15.15 wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
  plastyka
Dziadek
36
   
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...



6c
Data publikacji: 2017-02-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 j.ang.gr1
Mleczko M.
17
matematyka
Paś-Gibes
26
    j. polski
Mazur
25
8.55-9.40 matematyka
Paś-Gibes
26
j. polski
Mazur
25
j.ang.gr2
Mleczko M.
17
historia
Kubiak
16
matematyka
Paś-Gibes
26
9.50-10.35 historia
Kubiak
28
j. polski
Mazur
25
religia
Maj
28
matematyka
Paś-Gibes
26
z.z wych.
Paś-Gibes
26
10.45- 11.30 j. polski
Mazur
25
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
j. polski
Mazur
25
j. polski
Mazur
25
przyroda
Błaszczok
23
11.40-12.25 przyroda
Błaszczok
23
religia
Maj
28
j.ang.gr1
Mleczko M.
17
z.komp.gr2
Wolner
31
j.ang.gr2
Mleczko M.
17
z.komp.gr1
Wolner
31
wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
12.40-13.25 wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
plastyka
Dziadek
36
przyroda
Błaszczok
23
z.techniczne
Wiraszka
26
j.ang.gr2
Mleczko M.
17
13.35-14.20   wdż sem.1
Micherda6
23
matematyka
Paś-Gibes
26
muzyka
Moroń J.
34
 
14.30-15.15     wf
Ignacek-Wysocka
d.sala
j.ang.gr1
Mleczko M.
17
 
15.25-16.10          
Poniżej tabeli ...


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl