22 kwietnia 2017r.
"Wygraj Sukces"

W sobotę, 22.04.2017 r., w auli Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju, odbyły się kwalifikacje wstępne 22 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Młodzi artyści przyjechali do naszego miasta z różnych miejscowości: Bielska-Białej, Kóz, Cieszyna, Woli, Porąbki, Rydułtów, Kuźni Raciborskiej, Żor; największą grupę stanowili reprezentanci Jastrzębia-Zdroju. Wszyscy śpiewali pięknie, poziom był wysoki i wyrównany. Miłośnicy śpiewu dziecięcego mieli okazję zaspokoić swoje upodobania, a jury, w składzie: Renata Dziadek, Ada Jędrzejak i Jakub Moroń - trudne zadanie, aby wybrać najlepszych, którzy poradzą sobie w kolejnym etapie, czyli kwalifikacjach regionalnych w Jaworznie. Czy im się to udało, odpowiedź poznamy za miesiąc. Teraz wiemy, że osoby nominowane uzyskały po 30 i 29 punktów na 30 możliwych! Jastrzębie-Zdrój będą reprezentowały: Victoria Pustelak, Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu. Nad przebiegiem całości czuwała główna organizatorka tego przedsięwzięcia - Henryka Moroń, która zawsze może liczyć na pomoc rodziców i dobrych ludzi. Kwalifikacje Wstępne 22 konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" zrealizowano przy pomocy środków budżetowych Miasta Jastrzębie-Zdrój.