3 marca 2017r.
Międzynarodowe sukcesy WIOLINEK

Udział w konkursach czy festiwalach o randze międzynarodowej to duże wyzwanie dla dzieci i ich opiekunów. Radość jest ogromna, zwłaszcza wtedy, gdy z ekipy 9-osobowej aż 7 uczestników przedostaje się do II etapu (półfinału). Takie wspaniałe chwile przeżywała reprezentacja "Wiolinek" - 3 marca w Hawierzowie, podczas Międzynarodowego Konkursu Piosenki Talent 2017. Wszyscy uczniowie wypadli doskonale, ale więcej szczęścia miały następujące osoby: V. Pustelak, N. Kapturska, A. Janulek, D. Filipek, J. Kwieć, A. Brzykcy, P. Wdowczyk. Dziękujemy serdecznie wykonawcom, gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie - 10.03.2017 r.

Miło nam także donieść, że solistka Ania Janulek pokonała 2 etapy i dostała się do finału 38 Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Do Konina udała się razem z rodzicami w niedzielę 6 marca b.r. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia podczas kolejnych występów.

Opiekunowie: H. i J. Moroń