10 stycznia 2017r.
Miejski Przegląd Kolęd

„Znać inny język to jak posiadać drugą duszę” to myśl przewodnia, która towarzyszyła pierwszemu Miejskiemu Przeglądowi Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Świata, w którym 10 stycznia brały udział  uczennice naszej szkoły:  Anna Janulek z utworem „Let it snow”  oraz Wiktoria Budny z piosenką „Santa Claus is coming to town”.

Wydarzenie to wpisuje się w realizację projektu „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”, którego celem jest rozbudzanie zainteresowania wśród uczniów nauką języków obcych. Organizatorem Przeglądu był Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju, a opiekunem doradca metodyczny ds. języków obcych mgr Anna Wodecka.

Gratulujemy organizatorom przedsięwzięcia, w którym jak się okazało nie tylko młodzi miłośnicy języków obcych mogli zaprezentować swoje zdolności, ale również zaangażowani nauczyciele przygotowali niespodziankę w postaci występu muzycznego.