26 września 2016r.
Europejski Dzień Języków

Począwszy od roku 2001, 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków, dzień mający przypominać o korzyściach płynących ze znajomości języków i zachęcać do nauki języków obcych – nieważne, czy po to, by móc porozumieć się na zagranicznym wyjeździe, czy też dla samej satysfakcji z opanowania nowego języka.

Z tej okazji uczniowie klasy 6A wraz z Panią Beatą Frąckowiak 23.09.2016r. wybrali się do Szkoły Podstawowej nr 4 im. L. J. Kerna, aby wziąć udział w projekcie edukacyjnym pt. „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”, który wpisał się w coroczne obchody Europejskiego Dnia Języków w naszym mieście. Natomiast w poniedziałek 26.09.2016r uczniowie klas II – V mogli sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Brytanii w konkursie organizowanym na terenie naszej szkoły. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.