19 maja 2017r.
Charytatywny Maraton Fryzjerski

19.05.2017r. dzięki uprzejmości i zaangażowaniu pracowników jastrzębskich salonów fryzjerskich nasi uczniowie mogli wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz leczenia chorego na nowotwór piętnastoletniego Dawida Miernika. Środki zebrane tego dnia w sześciu salonach fryzjerskich w całości zostały przeznaczone na walkę chłopca z chorobą. Do akcji przystąpili również uczniowie naszej szkoły: Jakub Zając, Franciszek Grzelczak, Paulina Stafin, Alicja Jeziorska, Karolina Sikora, Weronika Machura, Adrian Ignacok, Amelia Musioł, Mateusz Frydel, Natalia Dylewska, Judyta Skrzynecka, Miłosz Kopeć, Oliwia Krawczyk, Agata Zając, Wiktor Zając, Łukasz Hes, Kamil Morek, Magdalena Matera, Dominika Rolewska, Patrycja Rolewska, Alicja Szewczuk, Patrycja Szewczuk, Jakub Martyka, Daniel Liwocha, Monika Jagodzińska, Konstancja Olewicz, Krzysztof Nytra, Szymon Łastówka, Adrianna Piechocka, Karolina Saładajczyk i Julia Kierc.
Jesteśmy z Was dumni! A Dawidowi życzymy powrotu do zdrowia!
Rada Uczniowska