Liporedium – tabletki na odchudzanie reklamowane w telewizji. Opinie

2 Maj

Bardzo często decydujemy się na odchudzanie bez wcześniejszego przygotowania. Sięgamy po pierwszą lepszą dietę, stosujemy ją przez kilka tygodni, a później wracamy do starych nawyków żywieniowych. Czego konsekwencją jest efekt jojo.  Efekt jojo to najprościej mówiąc szybkie przybieranie na wadze, mające miejsce tuż po zakończeniu kuracji odchudzającej. Zjawisko to jest niekorzystne zarówno dla naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

 • Po pierwsze, spowalnia metabolizm.
 • Po drugie, zmniejsza motywację do dalszej walki o szczupłą sylwetkę.
UWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango produkt jako numer 1 wybrany przez naszych czytelników !
African mango

 • Wspomaga rozbijanie komórek tłuszczowych oraz zapobiega magazynowaniu się tłuszczu.
 • Zmniejsza apetyt.
 • Wspiera proces oczyszczania organizmu.
 • Zmniejsza poziom tzw. złego cholesterolu.
 • Ma naturalny skład, który nie wywołuje efektów ubocznych.

 

Jak uniknąć efektu jojo? 

Przede wszystkim należy zacząć od zmiany podejścia do odchudzania. Dopóki nie uświadomisz sobie, że stosowanie niskokalorycznych diet jest pozbawione sensu- nie schudniesz. Kluczem do osiągnięcia szczupłej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. O czym informuje nas m.in. producent suplementu diety Liporedium. Twierdzi on, że jadłospis którego wartość energetyczna jest niższa niż 1500 kcal jest niebezpieczny dla zdrowia. Trudno się z nim nie zgodzić. Konsekwencje stosowania restrykcyjnych diet są zatrważające!

 • odwodnienie
 • anemia
 • arytmia serca
 • problemy hormonalne
 • niedobory witamin i minerałów
 • bezpłodność
 • nadmierne wypadanie włosów
 • przesuszona skóra

Jesteście ciekawi, co jeszcze na temat odchudzania ma do powiedzenia firma Aflofarm? Jeśli tak, zapraszam do lektury dalszej części tekstu z której dowiecie się wszystkiego na temat działania tabletek Liporedium.

Kilogramy giną bezpowrotnie

Dokładnie tak brzmi hasło reklamowe tabletek Liporedium. Daje nam gwarancję na to, że spalony tłuszcz nie powróci po kilku tygodniach od zakończenia odchudzania. A wszystko za sprawą unikalnego składu, w którym znajdziemy:

 • wyciąg z nasion koli błyszczącej (cola nitida)
 • wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego
 • wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego
 • Wyciąg ze skórek owoców Garcinia cambogia (wyciąg ten znajdziem także w tabletkach Silvets)

Cola nitida

To rosnące na terenie zachodniej Afryki drzewo, którego nasiona i owoce są sprzedawane pod nazwą orzeszków cola. Orzeszki cola są zaliczane do grupy naturalnych termogeników, czyli substancji przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Stąd też ich obecność w suplemencie diety Liporedium. Stosowane długotrwale:

 • zmniejszają apetyt,
 • przyspieszają przemianę materii,
 • dodają energii, jednocześnie zmniejszając uczucie znużenia i zmęczenia,
 • regulują prace jelit.

Pieprz kajeński 

Pieprz kajeński od lat jest wykorzystywany w odchudzaniu. Jego stosowanie niesie ze sobą wiele korzyści:

 • pobudza wydzielanie soków trawiennych, usprawniając tym samym pracę żołądka
 • poprawia krążenie krwi
 • zmniejsza apetyt
 • zwiększa wydolność organizmu, co przekłada się na bardziej efektywne treningi
 • wykazuje działanie termogeniczne – wspomaga spalanie tłuszczu

A wszystko za sprawą kapsaicyny – organicznego związku chemicznego, który odpowiada za ostry smak pieprzu. Niestety, nie wszyscy będą mogli skorzystać z dobrodziejstw tej przyprawy. Nie zaleca się jej:

 • osobom cierpiących na refluks, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy
 • kobietom ciężarnym lub karmiącym

Ostrokrzew paragwajski 

To drzewo zna każdy fan Yerba Mate. Albowiem jego liście są wykorzystywane do produkcji tego słynnego napoju, który swoją drogą charakteryzuje się ponadprzeciętnymi właściwościami zdrowotnym. Działa:

 • pobudzająco
 • stymulująco
 • oczyszczająco
 • odwkaszająco
 • moczpędnie

Jest źródłem witamin i minerałów:

 • A, C, E, K, B1 i B2
 • biotyna, magnez, wapń, żelazo, sód, potas

Efekty stosowania ostokrzewu paragwajskiego to wspomaganie procesu odchudzania poprzez zmniejszenie apetytu, regulację poziomu cukru we krwi oraz usprawnienie trawienia.

Garcinia cambogia

To roślina rosnąca na terenie południo-wschodniej Azji, która od lat znajduje zastosowanie w tamtejszej medycynie. Zwalcza reumatyzm, choroby układu pokarmowego, wzmacnia serce. A dodatkowo jest jednym z najcenniejszych ziół stosowanych w leczeniu nadwagi  i otyłości. Swoje właściwości odchudzające zawdzięcza kwasowi HCA, który przyspiesza metabolizm oraz zmniejsza apetyt.

widelec

Jak schudnąć z tabletkami Liporedium? 

Na oficjalnej stronie internetowej Liporedium znajdziemy zestaw wskazówek, swoisty dekalog, który pomoże nam osiągnąć sukces w odchudzaniu.

 1. Zakup tabletek
 2. Ograniczenie spożywania węglowodanów
 3. Zwiększenie ilości warzyw i owoców w diecie
 4. Eliminacja niezdrowych tłuszczów na rzecz  ryb, nasion, orzechów oraz oliwy z oliwek
 5. Zwiększenie podaży białka w diecie

Liporedium – opinie

Opinie na temat Liporedium są różne. Jedni zachwalają, drudzy wręcz przeciwnie. Należy mieć na uwadze, że nie jest to cudowny środek. Stosowany bez diety czy aktywności fizycznej nie przyniesie pożądanych efektów.

Liporedium – wskazówki dotyczące stosowania

W celu redukcji wagi zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie.

Liporedium – cena, gdzie kupić?

Tabletki są ogólnodostępne. Bez problemu znajdziecie je w aptece i to w bardzo przystępnej cenie – 20 złotych za opakowanie (60 tabletek).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *