Koktajl odchudzający Chocolate Slim opinie, cena, skuteczność. Przeczytaj koniecznie!

3 Lip

Milka, Wedel, Wedel, Lindt, Aplen Gold – marka nie ma znaczenia. Czekolada to coś więcej niż słodka przekąska. To najlepsza przyjaciółka kobiety. Nie zadaje pytań, rozumie. Szkoda, że zielona sałata nie ma tyle empatii – prawda? Najchętniej spotykałabyś się z nią codziennie. Spędzała z nią każdą wolną chwilę. Niestety Twoje lustro kategorycznie Ci tego zabrania. Za każdym razem, gdy mijasz je w przedpokoju mówi: przestań żreć! Waga ma takie samo zdanie. Podobnie zresztą, jak i jeansy. Proszę Cię! Nie udawaj, że tego nie widzisz!

Czekolada fakty i mity 

My, kobiety, jesteśmy mistrzyniami wymówek – wystarczy spojrzeć na powyższą grafikę. Nietrudno domyślić się, kto jest jej autorem! 😀 O ile świat byłby piękniejszy, gdyby tak było, prawda? Po naszej planecie chodziłyby szczupłe, przepełnione serotniną (hormon szczęścia) laski. Tymczasem Polki postrzegane są jako smutne, pozbawione pewności siebie grubaski. A z czego niby mamy się cieszyć? Z tego, że musimy liczyć każdą kilokalorię? À propos – jaką wartość energetyczną ma czekolada?

Czekolada kalorie 

Czekolada – z pewnością nie znajdziesz jej na półce z niskokaloryczną żywnością. Jedna, stugramowa tabliczka dostarczy Twojemu organizmowi ok. 500 kalorii! Ta drobna, nic nieznacząca przekąska to równowartość zdrowego obiadu! Zastanów się po którym z posiłków będziesz bardziej najedzona? Po drugim – przecież to logiczne, odpowiesz. Pytanie: po którym będziesz szczęśliwsza? No właśnie.. Czekolada rzeczywiście poprawia humor, dodaje energii. Sprawia, że jesteśmy bardziej zadowoleni. Czar pryska po kilku godzinach – wówczas dochodzi do spadku poziomu cukry we krwi. Dopada Cię senność, pojawia się znużenie. Znużenie i wyrzuty sumienia! Znowu się poddałaś! Sprzedałaś swoje marzenia o szczupłej sylwetce! A jeszcze wczoraj obiecywałaś sobie, że do końca życia nie tkniesz czekolady!

A gdyby tak jeść czekoladę i chudnąć? 

Odchudzająca czekolada – czy to możliwe? Mamy XXI wiek! Nowoczesne technologie – dzisiaj wszystko może się zdarzyć!

Chocolate Slim

Kiedy po raz pierwszy natknęłam się na tę nazwę, pomyślałam – bingo! Nasze prośby w końcu zostały wysłuchane! Emocje opadły, gdy dowiedziałam się, że Chocolate Slim to koktajl, a nie tradycyjna tabliczka. Z drugiej strony – lepszy rydz niż nic. Zresztą, co ja gadam – liczy się smak, a nie forma! Czy Cholate Slim ma predyspozycję do tego, aby zostać zastępcą Milki? Czas pokaże!

Koktajl odchudzający Chocolate Slim 

Chocolate Slim to sycąca i łatwa w przygotowaniu przekąska stworzona z myślą o osobach będących na diecie, tęskniących za smakiem czekolady. Podobno dzięki niej pozbędziesz się tego uporczywego ssania w żołądku, nieodpartej ochoty na słodycze! Mało tego schudniesz! Producent obiecuje naprawdę wiele!

Chocolate Slim – ile można schudnąć w miesiąc?

Z Chocolate Slim możesz schudnąć nawet 24 kg w miesiąc! Koktajl usuwa przyczyny nadwagi, likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej, a jakby tego było mało chroni przed efektem jojo!

Chocolate Slim sposób przygotowania

Ważne! Należy dokładnie przestrzegać zaleceń producenta! Stosując Chocolate Slim na własną rękę, nie schudniesz!

 • Każdego poranka odmierz 1 – 2 łyżeczki mieszanki, a następnie wsyp je do butelki lub shakera
 • Dodaj 200 ml wody lub mleka
 • Dokładnie wymieszaj
 • Wypij w ramach śniadania
 • Dla wzmocnienia efektów, sięgnij po Chocolate Slim w ciągu dnia

Chocolate Slim skład

Szczerze mówiąc, nie łudziłam się, że na szczycie listy znajdę „ekstrakt z Milki” – to byłoby zbyt piękne. Ale żeby aż tak?! Na pierwszym miejscu górują ziarna zielonej kawy – cierpkie i gorzkie! Kakao znajduje się gdzieś na szarym końcu! Ten produkt nie zasługuje nawet na miano czekoladopodobnego! Jego formuła bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych oraz nasionach chia.

 • Jagody Goji
 • Jagody Acai
 • Lakownica żółtawa

Broń boże, nie twierdzę, że to źle. Po prostu, czuje się oszukana. Nazwa wskazuje na coś zupełnie innego. Roztacza przed nami wizję słodkiego odchudzania, tymczasem w zamian dostajemy cierpką obietnicę sukcesu za którą będziemy musieli niemało zapłacić.

Chocolate Slim cena, Chocolate Slim apteka, Chocolate Slim allegro 

169 złotych – dokładnie tyle zapłacisz za jedno opakowanie Chocolate Slim. Taka cena widnieje na oficjalnej stronie producenta. Może gdzieś w sieci kupisz go taniej, np. na Allegro. Nie wiem, nie sprawdzałam – musisz poszukać.

Chocolate Slim opinie, Chocolate Slim opinie negatywne, Chocolate Slim forum

Zdaniem Internautów receptura Chocolate Slim nie jest warta swojej ceny. Nie wspominając o smaku. A co z efektami? Może jednak warto się przemęczyć?

Chocolate Slim i spółka. Koktajle odchudzające – czy warto jest stosować? 

Pozwól, że odniosę się do ostatniego komentarza, który moim zdaniem jest bardzo trafiony. Prawda jest taka, że skład większości koktajlów odchudzających pozostawia wiele do życzenia. Taniej i zdrowiej będzie przygotować własną mieszankę. W sieci można znaleźć mnóstwo przepisów. Poniżej znajdziesz mój ulubiony.

Przepis na koktajl odchudzający 

 • Burak – 1 sztuka
 • Jabłko – 1 sztuka
 • Cytryna – 0,5 sztuki
 • Pomarańcza – 1 sztuka
 • Woda – wedle uznania

Warzywa dokładnie myjemy, obieramy ze skórki. Następnie wrzucamy do blendera. Dolewamy wodę i miksujemy na gładką masę. Gotowe!

Przechodząc do sedna: czy dzięki nim można schudnąć? Przecież są osoby, które je stosują i tracą na wadze. Wystarczy spojrzeć na celebrytki, które co rusz polecają jakiś nowy środek. Cóż… Ideą stosowania shakeów jest zastępowanie nimi posiłków. Wartość energetyczna takiego napoju oscyluje na granicy 200 – 300 kalorii, to 2 – 3 razy mniej niż przeciętne śniadanie! Zależność jest prosta: jesz mniej – chudniesz. Podobny efekt osiągniesz, rezygnując z jednej kromki chleba czy batonika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *