21 listopada 2016.
Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy piękne święto, do którego przygotowywaliśmy się już od paru tygodni. Na przekór aurze w szkole już od samego rana było wesoło i bardzo serdecznie. Na początku uczennice klasy 4b opowiedziały przez radiolę o genezie tego święta i jego historii. Podczas przerw każdy, kto chciał, mógł sobie wylosować i zatrzymać dla siebie okolicznościową sentencję. Na parterze przy sekretariacie szkolnym stało ekologiczne drzewo, które ozdabialiśmy liśćm , na których wypisywaliśmy miłe słowa adresowane do naszych kolegów i koleżanek. Pozdrowienia można było również zostawić na kartkach przywieszonych spinaczami wzdłuż korytarza prowadzącego do świetlicy szkolnej. Do pamiątkowego zdjęcia zostali zaproszeni uczniowie poszczególnych klas wybrani przez swoich kolegów na królowe i królów życzliwości. Dodatkowo sale lekcyjne zostały ozdobione sercami wykonanymi w klasach. Dzień Życzliwości i Pozdrowień na długo zostanie w naszej pamięci, bo przecież ,jak głosiło jedno z haseł, „uśmiech jest tańszy od elektryczności i daje więcej światła”.