Charakterystyka preparatu Therm Line Fast

25 Kwi

Therm Line fast jest to suplement diety przyśpieszający redukcję masy ciała.
W zestawie kapsułek znajdują się substancje, które w swoim składzie zawierają kompleks składników aktywnych Thermo Blend. Elementami są zielona herbata i kapsaicyna, przyśpieszają one termogenezę czyli cykl fizjologiczny oraz metaboliczny w organizmie. Są one kluczem do sukcesu w odchudzaniu. Przy aktywności fizycznej i diecie, Therm Line Fast może przynieść oczekiwane efekty, a nawet zadziwić swoim skutecznym działaniem.

Przeznaczenie preparatu – przeciwwskazania

Tabletki Therm Line Fast skierowane są wyłącznie dla osób dorosłych chcących zredukować masę ciała.  Nie zaleca się przyjmowania kapsułek u dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. Zabrania się również stosowania Therm Line Fast przy chorobach takich jak: arytmia serca, nadciśnienie, depresja.

Przeznaczenie preparatu – wskazania

Preparat przyjmować powinny osoby z brakiem przeciwwskazań do leczenia. Przy rozpoczęciu terapii ważne jest to, aby stosować zbilansowana dietę oraz uprawiać sport, być aktywnym fizycznie. Przynieść to może skuteczne i trwałe efekty.

Therm Line Fast – skład i właściwości

W skład wchodzą substancje takie jak:

  • Ekstrakt z pokrzywy – nazywany niekiedy antybiotykiem. Ma właściwości pobudzające oraz jest źródłem wielu witamin i minerałów. Ekstrakt z pokrzywy można pić bez ograniczeń, zastąpić nim kawę bądź czarną lub inną herbatę.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – przyczynia się do zmniejszenia ilości zaparć, skutecznie wpływa na wzrok, oczyszcza organizm oraz korzystnie rzutuje na pamięć.
  • Kofeina–  jest to środek stymulujący. Ma ona ścisły wpływ na układ nerwowy, lecz nie jest traktowana jako narkotyk bądź inna substancja psychoaktywna.Jest to zasadowa grupa związków (alkaloid) występująca w yerba mate, kawie, herbacie. Przy zażywaniu kofeiny może wystąpić zaburzenie rytmu serca oraz przyspieszony, nieregularny oddech. Właściwości kawy niwelują zmęczenie, senność, zwiększają koncentrację, sprawność umysłową oraz zwiększa metabolizm, co poprawia koordynację ruchową.
  • Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego – powstaje ze specjalnej odmiany papryki, która pochodzi z rejonów Ameryki Środkowej. Przyśpiesza metabolizm, hamuje apetyt. Pozwala na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Ekstrakt ten znajdziemy także w tabletkach odchudzających Silvets.
  • Ekstrakt z zielonej kawy – kawa ta różni się od kawy czarnej tym, że nie jest mielona. Połączenie kwasu chlorogenowego (składnik kawy zielonej), oraz kofeiny przyspiesza utratę wagi oraz zmniejsza cellulit tzw. skórkę pomarańczową. Ważną informacją jest to, że kawa zielona działa pobudzająco. Regularne jej spożywanie może przeciwdziałać nadwadze i otyłości.

Therm Line Fast – dawkowanie

 Zaleca się przyjmowanie suplementu diety dwa razy dziennie po jednej tabletce. W porze śniadaniowej, przed obiadem lub treningiem w odstępie trzydziestu minut. Preparat powinien być popijany dużą ilością wody mineralnej. Spożywanie tabletek przed snem jest zabronione, ponieważ kofeina posiada substancje pobudzające!

Cała kuracja trwa trzy miesiące. W przypadku gdzie, jej ponowne zastosowanie jest konieczne, zaleca się dwumiesięczną przerwę. Przed rozpoczęciem suplementacji, warto zapoznać się z ulotką oraz nie przekraczać dozwolonej przez producenta dawki leku.

2 Replies to “Charakterystyka preparatu Therm Line Fast

  1. Tych tabletek nie poleciałabym nawet największemu wrogowi!!! Czułam się po nich fatalnie! Zaczęłam kurację będąc osobą w 100% zdrową, a teraz mamy problemy z sercem! Wszystko przez Therm Line Fast!!!

    • Niestety muszę się z Tobą zgodzić. 🙁 Zużyłam tylko jedno opakowanie, co i tak moim zdaniem jest wyczynem! Oczywiście nic nie schudłam, a podobnie jak Ty nabawiałam się problemów zdrowotnych…. Uderzenia gorąca, kołatanie serce. Pomimo tego, że mam dopiero 23 lata czułam się jak, 50latka w okresie menopauzy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *