23 marca 2017r.
XIV Szkolny Konkurs „Jerzy Kukuczka na szczytach świata” dla uczniów z klas 4-6

23.03.2017 r. odbył się XIV Szkolny Konkurs „Jerzy Kukuczka na szczytach świata” dla uczniów z klas 4-6. W pierwszej części konkursu, drużyny sprawdziły swoją wiedzę o życiu i osią-gnięciach Jerzego Kukuczki. W tej części konkursowych zmagań najlepsza okazała się drużyna klasy 4c zdobywając maksymalną ilość punktów. Druga, sportowa część obejmowała: rzuty woreczkami do celu i skoki na skakance. W rzutach najlepsza okazała się klasa 6b, a w sko-kach na skakance – klasa 5b. Rywalizacja była wyrównana, więc konieczna była dogrywka.
Ostatecznie:
I miejsce zdobyła drużyna klasy 5b w składzie: Wiktoria Schuman, Zuzanna Strączek, Igor Miśkowiec, Szymon Szmulik
II miejsce zajęła drużyna klasy 6b: Anna Kołdys, Julia Strojny, Jakub Bieliński, Piotr Drzazga
III miejsce drużyna klasy 4c: Amelia Marzańska, Natalia Michalik, Piotr Legierski, Szymon Sobczyk. Brawo! Drużyny otrzymały dyplomy i podziękowania. Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców zostały wręczone podczas uroczystego podsumowania obchodów Urodzin Patrona w dniu 30.04.2017 r. Skład komisji czuwającej nad przebiegiem konkursu: przewodnicząca – Danuta Błaszczok, Edyta Matyjasik-Pasek, Katarzyna Ignacek-Wysocka, Waldemar Żyła, Anna Mosoń - prze-wodnicząca RU. Dekorację wykonała p. Renata Dziadek.